Vytvoření vlastního účtu uživatele je důležitou vlastností těchto stránek. Osobní uživatelský účet je určen pro ty, kteří se na stránky chtějí vracet, chtějí vidět více informací a chtějí případně se stránkami pracovat.

I tato nová verze webu je vybavena skrytým interním prostorem určeným pro registrované uživatele. Web je tak rozdělen na prostor veřejný a interní. Veřejný prostor se nabídne v prvním okamžiku zobrazení webu. Obsahuje informace určené pro širokou veřejnost a prezentuje nás před širým světem. Interní prostor je dostupný pouze pro registrované uživatele a obsahuje interní informace, které nemusí okolní svět vidět. Pro vstup do této oblasti je potřeba v pravé horní části obrazovky kliknout na ikonku človíčka a do zobrazeného okénka zadat své jméno a také heslo. Pokud své jméno a heslo ještě nemáte vytvořeno, je nutné absolvovat registrační proces, kde vám bude vytvořen osobní uživatelský účet.

Postup registrace nového uživatele:
Na úvodní straně v pravé horní části obrazovky naleznete ikonku človíčka. Pod ní je ukryto okénko s volbou "Vytvořit účet". Klikněte na tlačítko a objeví se vám registrační formulář. Ten prosím vyplňte. Po potvrzení posledního pole, že souhlasíte s podmínkami užívání, stiskněte tlačítko "Registrovat". Pozor! heslo musí být minimálně osm znaků dlouhé a musí obsahovat minimálně jedno velké písmeno a minimálně jednu číslici (například: Pot8p24Standa). Zadaný e-mail musí být pravdivý. Bude vám na něj obratem zaslána zpráva, která obsahuje potvrzující odkaz. Kliknutím na tento odkaz bude webovým stránkám zaslána informace o tom, že jste to skutečně vy, a že nový uživatel registraci ze svého počítače potvrdil. Ještě to ale není všechno. Protože výše popsané úkony dokáže generovat i škodlivý automat, je nutné počkat na administrátora webu, který vaši registraci potvrdí. Nemělo by to trvat dlouho, administrátor též obdrží email s informací, že jste se zaregistrovali. Až vás administrátor pro používání webu odsouhlasí, obdržíte opět e-mail s informací, že nyní již máte účet povolen a web máte přístupný. No, a to je celé, pak už se stačí pouze na úvodní stránce webu přihlásit a web Vám umožní přístup i do interní části našich webových stránek. 

Poznámka: Při přihlášení můžete využít volbu "Zapamatuj si mě". Webový prohlížeč pak uloží vaše jméno a heslo do své paměti a příště je vyplní automaticky za vás. Pozor!, tuto volbu ale nepoužívejte na návštěvě u souseda, či v internetové kavárně. Na jejich zařízení by váš účet neměl být zapamatován. Využijte tuto šikovnou pomůcku pouze na vašem PC či notebooku!

Fotogalerie je na našem webu považována za soukromé místo určené pouze pro registrované uživatele. Pokud chcete do galerie nahlížet a radovat se z uložených fotoreportáží, je nutné se přihlásit. Po přihlášení se vám  GALERIE zpřístupní. Pokud ještě nemáte svůj účet, prostudujte nápovědu číslo 1.

Žádné komentáře

Přihlásit se a odeslat komentář

„Nejlepší způsob, jak pozorovat ryby, je stát se sám rybou.“

Jacques-Yves Cousteau

Social media
O nás

Potápěči FA © 2023.